Zebranie założycielskie

W dniu 13 listopada 2013 r. odbyło się zebranie założycielskie Szkolnego Koła Caritas.W spotkaniu wzięli udział członkowie Koła i ich opiekunowie. Pani Marta Ryba przedstawiła Regulamin Szkolnego Koła Caritas i Statut Caritas Diecezji Rzeszowskiej.

Uczniowie dowiedzieli się: Czym jest Caritas? Czym jest Szkolne Koło Caritas, jakie są jego cele i zadania. Wiktoria Szostek odczytała główne założenia i cele działalności naszego Koła.

Następnie przystąpiono do wyborów Zarządu Szkolnego Koła Caritas. Po przeprowadzeniu tajnego głosowania, do Zarządu weszli: Kamila Paśkiewicz, Katarzyna Krupa, Weronika Derendarz, Dariusz Broda.

Zarządowi i wszystkim członkom Koła życzymy owocnej pracy i sukcesów w działalności na rzecz potrzebujących.