Wyszukiwarka

Wyszukiwarka

Aktualności

Artykuły

Do szopy, hej pasterze … - z życzeniami i kolędą …

2017-12-22

Członkowie Szkolnego Koła Caritas  wraz z opiekunami, odwiedzili chorych, samotnych mieszkańców Lutoryża i pensjonariuszy Domu Spokojnej Starości „Złote Liście”.

Czytaj więcej o: Do szopy, hej pasterze … - z życzeniami i kolędą …

Niedługo Święta …

2017-12-22

Członkowie SKC , tradycyjnie już, przygotowali świąteczne upominki dla mieszkańców Lutoryża,  osób chorych i samotnych. Uczniowie wykonali piękne kolorowe choinki, papierowe bombki, gwiazdy i śliczne białe aniołki.  Przygotowali oryginalne kartki świąteczne z życzeniami. 

Czytaj więcej o: Niedługo Święta …

Miłosierdzie jest jedno !

2017-12-22

Szkolne Koło Caritas wzięło udziału w ogólnopolskiej akcji „Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom” pod hasłem:  „Miłosierdzie jest jedno”. 

 

Czytaj więcej o: Miłosierdzie jest jedno !

Pomoc Kościołowi na Wschodzie

2017-12-22

10.12.2017 r. przeżywaliśmy XVIII Dzień modlitwy i pomocy materialnej Kościołowi na Wschodzie. Po Mszach św. członkowie SKC zbierali ofiary do puszek na ten cel.

Czytaj więcej o: Pomoc Kościołowi na Wschodzie

Zostań Mikołajem !

2017-12-13

Nasza Parafia była organizatorem akcji, przeprowadzonej dla małych Pacjentów z Podkarpackiego Hospicjum dla Dzieci w Rzeszowie.

Zostań Mikołajem!

Członkowie Szkolnego Koła Caritas włączyli się w akcję i w zorganizowali w szkole zbiórkę słodyczy. Wszystkim Uczniom – ofiarodawcom – serdecznie dziękujemy! Pamiętajcie! Dobro zawsze powraca!

Czytaj więcej o: Zostań Mikołajem !


Przejdź do góry