Wyszukiwarka

Wyszukiwarka

Jesteś tutaj: Start / Wolontariat / Aktualności

Aktualności

Artykuły

Pomóż i Ty!

2018-11-21

15 listopada członkowie Szkolnego Koła Wolontariatu i Caritas przeprowadzili, wśród rodziców (w czasie spotkania wywiadowczego), aukcję prac uczniów. Akcja ta, to odpowiedź na apel Caritas Diecezji Rzeszowskiej z prośbą o pomoc dla Pana Marka, któremu potrzebny jest schodołaz. Uczniowie chętnie ofiarowali swoje prace na ten szczytny cel. Rodzice liczne prace zakupili. Zebrane fundusze zostaną przekazane na konto Caritas Diecezji Rzeszowskiej.
Wszystkim ofiarodawcom serdecznie dziękujemy.

Czytaj więcej o: Pomóż i Ty!

Pomagamy zwierzakom!

2018-11-18

Szkolne Koło Wolontariatu i Caritas pomaga nie tylko ludziom. W październiku przeprowadzona została akcja: ZBIÓRKA SUCHEJ KARMY DLA PSÓW ZE SCHRONISKA „KUNDELEK” W RZESZOWIE. Zebrano 84,328 kg karmy.

Czytaj więcej o: Pomagamy zwierzakom!

"100 kremówek papieskich na 100-lecie odzyskania niepodległości”

2018-10-22

Szkolne Koło Wolontariatu i Caritas zorganizowało i przeprowadziło akcję pod hasłem:  „100 kremówek papieskich na 100-lecie odzyskania niepodległości”.

 

Czytaj więcej o: "100 kremówek papieskich na 100-lecie odzyskania niepodległości”

Kwesta z okazji Dnia Papieskiego 2018

2018-10-22

14.10.2018 r. obchodziliśmy Dzień Papieski pod hasłem: „Promieniowanie ojcostwa”. Członkowie SKC prowadzili, po wszystkich Mszach Św., zbiórkę do puszek, na Papieskie Dzieło Nowego Tysiąclecia, która została przeznaczona na stypendia dla uzdolnionej młodzieży z ubogich rodzin. 

Czytaj więcej o: Kwesta z okazji Dnia Papieskiego 2018

Pomóż i Ty

2018-10-22

Wolontariusze SKC zorganizowali i przeprowadzili akcję pod hasłem : ”Pomóżmy Łukaszowi chodzić”. Cel akcji to zbiórka pieniędzy dla 15-letniego Łukasza Flisa, chłopca z dziecięcym porażeniem mózgowym, któremu potrzebny jest specjalistyczny rower wspomagający pracę mięśni nóg. Wolontariusze sprzedawali cegiełki i zbierali datki. Zebrane środki zostały przekazane na konto Fundacji „Pomóż i Ty”.

Czytaj więcej o: Pomóż i Ty


Przejdź do góry