Wyszukiwarka

Wyszukiwarka

Jesteś tutaj: Start / Kalendarz

Kalendarz

Artykuły

UNICEF - "Szkoła z prawami dziecka"

2019-06-12
Powiększ zdjęcie

W bieżącym roku szkolnym nasza szkoła uczestniczyła w kolejnej akcji UNICEFu „Szkoła z Prawami Dziecka”. Nauczyciele i wychowawcy przeprowadzili zajęcia związane z tematyką Praw Dziecka według scenariuszy zaproponowanych przez UNICEF. 

Czytaj więcej o: UNICEF - "Szkoła z prawami dziecka"

Konkurs Piosenki Anglojęzycznej

2019-06-12
Powiększ zdjęcie

Pod koniec maja w naszej szkole odbył się Konkurs Piosenki Anglojęzycznej, w którym uczniowie klas I-III zaprezentowali swoje umiejętności językowe i wokalne. Poziom konkursu był bardzo wysoki, wszyscy uczestnicy pięknie wystąpili i zostali nagrodzeni nagrodami przesłanymi przez wydawnictwo Macmillan.

Czytaj więcej o: Konkurs Piosenki Anglojęzycznej

Z wizytą u Weroniki

2019-06-12
Powiększ zdjęcie

Członkowie SKC pamiętali o urodzinach chorej koleżanki i przeprowadzili w szkole akcję  „Urodzinowa kartka dla Weroniki”. Zebrali kartki wykonane przez uczniów wszystkich klas  i wraz z pamiątkowym albumem oraz życzeniami od całej społeczności szkolnej przekazali Weronice w dniu jej osiemnastych urodzin.

Czytaj więcej o: Z wizytą u Weroniki

Pomagamy choremu Gracjankowi

2019-06-12
Powiększ zdjęcie

W tygodniu poprzedzającym w Niedzielę Miłosierdzia członkowie Szkolnego Koła Wolontariatu i Caritas  odpowiedzieli na apel samotnej Matki, która prosiła o wsparcie finansowe dla swojego chorego, siedmioletniego syna Gracjana. Zorganizowali i przeprowadzili w szkole zbiórkę pieniędzy. Uzyskane środki wpłacono na konto Gracjana. Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się do naszej akcji.

Czytaj więcej o: Pomagamy choremu Gracjankowi

Przejdź do góry