Wyszukiwarka

Wyszukiwarka

Jesteś tutaj: Start / Wolontariat / Aktualności

Aktualności

Artykuły

Pomagamy choremu Gracjankowi

2019-06-12

W tygodniu poprzedzającym w Niedzielę Miłosierdzia członkowie Szkolnego Koła Wolontariatu i Caritas  odpowiedzieli na apel samotnej Matki, która prosiła o wsparcie finansowe dla swojego chorego, siedmioletniego syna Gracjana. Zorganizowali i przeprowadzili w szkole zbiórkę pieniędzy. Uzyskane środki wpłacono na konto Gracjana. Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się do naszej akcji.

Czytaj więcej o: Pomagamy choremu Gracjankowi

Z wizytą u Weroniki

2019-06-12

Członkowie SKC pamiętali o urodzinach chorej koleżanki i przeprowadzili w szkole akcję  „Urodzinowa kartka dla Weroniki”. Zebrali kartki wykonane przez uczniów wszystkich klas  i wraz z pamiątkowym albumem oraz życzeniami od całej społeczności szkolnej przekazali Weronice w dniu jej osiemnastych urodzin.

Czytaj więcej o: Z wizytą u Weroniki

Niedziela Palmowa

2019-04-25

Kultywując piękną polską tradycję,  Członkowie Szkolnego Koła Caritas w dniu 14 kwietnia 2019 roku, wzięli udział w uroczystej procesji z palmami, które sami wykonali w szkole.

Czytaj więcej o: Niedziela Palmowa

Wesołych Świąt ...

2019-04-25

Członkowie Szkolnego Koła Wolontariatu i Caritas wraz z uczniami klasy trzeciej, w dniu 10 kwietnia 2019r. odwiedzili pensjonariuszy Domu Spokojnej Starości „Złote Liście”. W pięknych regionalnych strojach zaprezentowali wiązankę rzeszowskich tańców ludowych. Następnie złożyli wszystkim pensjonariuszom życzenia i wręczyli świąteczne kartki wraz z pięknie zdobionymi jajkami, które samodzielnie wykonali.

Czytaj więcej o: Wesołych Świąt ...

Charytatywny kiermasz wielkanocny

2019-04-25

W dniach 8 – 10 kwietnia 2019 roku, w naszej szkole zorganizowano kiermasz charytatywny, członkowie SKC sprzedawali palmy i inne ozdoby świąteczne wykonane przez uczniów i rodziców, którzy przyłączyli się do naszej akcji. Uzyskany dochód przeznaczamy na Caritas Diecezji Rzeszowskiej.

Dziękujemy wszystkim, którzy pomogli w zorganizowaniu kiermaszu.

Czytaj więcej o: Charytatywny kiermasz wielkanocny


Przejdź do góry