Wyszukiwarka

Wyszukiwarka

Jesteś tutaj: Start / Projekty

Projekty

Artykuły

„Moje zwierzątko – mój przyjaciel”

2019-03-25

Celem projektu było zachęcenie uczniów do czytelnictwa, do częstszego korzystania ze zbiorów biblioteki szkolnej (szczególnie pozycji z dotacji NPRC), kształtowanie umiejętności odpowiedzialnej i aktywnej pracy. Projekt realizowany był w klasach IV i V.

Czytaj więcej o: „Moje zwierzątko – mój przyjaciel”

„Wielka Liga Czytelników”

2019-02-11

Uczniowie naszej szkoły, po raz kolejny, uczestniczyli w Ogólnopolskim Konkursie „Wielka Liga Czytelników”. Konkurs skierowany był do uczniów klas 1-8 oraz ich rodziców. Cel projektu to promowanie czytelnictwa jako ciekawej i rozwijającej formy spędzania czasu wolnego, angażowanie rodziców do czytania i wyłonienie najlepszych czytelników. Projekt przebiega w czterech etapach. Za nami pierwszy – szkolno-biblioteczny. 

Czytaj więcej o: „Wielka Liga Czytelników”

Książka w życiu pomaga

2019-02-11

W ubiegłym roku szkolnym nasza szkoła przystąpiła do realizacji założeń Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa, któremu patronuje Ministerstwo Oświaty. Głównym celem programu jest podniesienie poziomu czytelnictwa wśród uczniów poprzez ciekawą ofertę książkową i popularyzacja czytelnictwa. W ten sposób w bibliotece szkolnej znalazło się 444 nowe pozycje książkowe. Wśród nich są głównie książki, które zostały zaproponowane przez uczniów, ale także lektury szkolne. 

Czytaj więcej o: Książka w życiu pomaga

Dzieciaki do rakiet

2018-01-16

Najmłodsi uczniowie grając w tenisa na lekcji wychowania fizycznego ćwiczą koordynację, wzmacniają kondycję i rozwijają umiejętności rywalizacji. Tenis dla uczniów to radość i świetna zabawa. Zajęcia tenisowe dają ogromną satysfakcję z aktywności, uczą radzenia sobie ze stresem, zdolności myślenia strategicznego oraz pracy w zespole.

Czytaj więcej o: Dzieciaki do rakiet

Szkolny Klub Sportowy

2017-11-02

Dzisiejsi rodzice i dziadkowie dobrze wspominają „stary” SKS. Skojarzenie słuszne, bo wtedy również chodziło o pozalekcyjne zajęcia sportowe. Nazwa ta sama, ale różnic jest więcej.

Czytaj więcej o: Szkolny Klub Sportowy


Przejdź do góry