Wyszukiwarka

Wyszukiwarka

Artykuły ze strony głównej

                                                                                 

Artykuły

Ogłoszenie

2019-06-27

Sekretariat szkoły będzie czynny do 5 licpa 2019r. w godz. 8:00 - 12:00 oraz po 20 sierpnia 2019r.

W sprawach pilnych kontakt kontakt e-mail: sp.lutoryz@boguchwala.pl

Alina Ladzinska

Czytaj więcej o: Ogłoszenie

Zakończenie roku szkolnego 2018/2019

2019-06-25

Dzień Mamy i Taty w klasie II

2019-06-18

12 czerwca uczniowie klasy II zaprosili swoich rodziców na spotkanie z okazji ich święta. Przygotowali inscenizacje na podstawie lektury „Niesamowite Przygody dziesięciu skarpetek” autorstwa Justyny Bednarek, wiersze i piosenki. Zosia uświetniła występ indywidualną grą na skrzypcach, przy akompaniamencie taty. Oliwier zaprezentował kilka utworów, które wykonał na keyboardzie. Po występie dzieci wręczyły laurki i kwiaty oraz zaprosiły gości na poczęstunek, przygotowany częściowo samodzielnie.

Czytaj więcej o: Dzień Mamy i Taty w klasie II

Gra terenowa pod hasłem: „Tropem nauki po parku zgłobieńskim”

2019-06-16

Naszą szkołę reprezentowała trzyosobowa drużyna: Oliwka, Antek i Maksio. Po otrzymaniu mapy i kart do gry naszym zadaniem było odnalezienie poszczególnych „stacji” ukrytych na terenie parku, rozwiązanie zadań i zdobycie jak największej ilości punktów w jak najkrótszym czasie. W odnalezieniu stacji pomagały nam dodatkowo strzałki wskazujące kierunek trasy. Musieliśmy się również wykazać się wiedzą z fizyki, chemii, historii, języka polskiego, matematyki, języka angielskiego oraz sprawnością fizyczną.

Czytaj więcej o: Gra terenowa pod hasłem: „Tropem nauki po parku zgłobieńskim”

Rajd rowerowy do Boguchwały

2019-06-16

Tegoroczne rajdy rowerowe w ramach działań Drużyny Patriotyczno – Regionalnej regularnie torpedowała pogoda. Dopiero w czerwcu udało się nam wybrać na wspólną wyprawę do Boguchwały. Wyposażeni w duże ilości płynów, z szerokimi uśmiechami ruszyliśmy do „stolicy” naszej Gminy. Krótka historia miasta, czas na rekreację i ogromne dawki humoru wypełniły nam wspólny czas.

Czytaj więcej o: Rajd rowerowy do Boguchwały


Przejdź do góry